scroll

O nas

QDS24 Sp. z o.o. to firma dla której próżno byłoby szukać odpowiednika na Polskim rynku producentów stolarki otworowej. Zaszczepiamy na rodzimym gruncie model biznesowy z powodzeniem funkcjonujący od wielu lat w Europie Zachodniej. Naszym celem jest dostarczanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań w obrębie specjalistycznej stolarki drzwiowej z pominięciem masowej produkcji popularnych wyrobów stolarki otworowej. Dlatego fundamentem naszej działalności produkcyjnej są wielkogabarytowe konstrukcje drzwi podnoszono-przesuwnych HS, wykonywane z profili zarówno aluminiowych jak i PCW. W tym zakresie dysponujemy ogromnym doświadczeniem i kilkoma autorskimi rozwiązaniami w obszarze montażu oraz termoizolacyjnych wypełnień profili.
W odpowiedzi na zapotrzebowanie branży, naszą ofertę handlową zamierzamy sukcesywnie poszerzać o wyroby komplementarne i inne specjalistyczne produkty. Potwierdzeniem takiego schematu rozwoju naszej firmy niech będzie fakt, że w styczniu 2018 roku przystąpiliśmy do wytwarzania drzwi przeciwpożarowych z systemów aluminiowych.

Dewizą działalności QDS24 jest profesjonalizm i kompetencje, dzięki którym możemy Państwu zaoferować najwyższą jakość produktów i usług.Wybierając nasze drzwi stawiasz na komfort, niezawodność i bezpieczeństwo. Nie uznajemy kompromisów. Rozbudowany park maszynowy oraz zastosowanie najnowszych dostępnych technologii pozwalają nam stworzyć produkty odporne na trudne warunki pogodowe, które będą chronić Twój dom przez długie lata. Wybieraj z szerokiej gamy produktów stworzonych z myślą o Twoim domu. Stylowe i nowoczesne drzwi marki QDS24 upiększą Twój dom i skutecznie rozświetlą jego wnętrze.

 

Dokumenty

Plan połączenia uzgodniony pomiędzy PJP Makrum S.A. oraz QDS24 sp. z o.o. [pobierz plik]

 

Postaw na najwyższą jakość - postaw na QDS24

 

 


 

 

Wyróżniki QDS

 

SPECJALIZACJA

SPECJALIZACJA

Poprzez wąską specjalizację produkujemy to na czym znamy się najlepiej.

CIEPŁO

CIEPŁO

Dzięki opracowanym przez inżynierów QDS24 wzmocnieniom termoizolowanym Thermo-Stahl dostarczamy najcieplejsze drzwi HS na rynku, w poszczególnych klasach szerokości profilu.

CZAS

CZAS

Powierzając nam produkcję drzwi tarasowych, oszczędzasz czas swoich pracowników. Działamy na terenie całej Polski.

MONTAŻ

MONTAŻ

Dysponujemy autorskimi rozwiązaniami w zakresie montażu wielkogabarytowych konstrukcji HS.

Historia - kalendarium

Tutaj jesteśmy

QDS24 Sp. z o.o.

ul. Kujawska 40
86-050 Solec Kujawski

Biuro Obsługi Klienta
tel. +48 600 955 977, 735 997 644

biuro@qds24.eu

 


UWAGA! Nasza strona używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.